LAATST GESPEELD:

SPEELDAG 18






maandag 28/01/2019

20u

ZVC Speedy

4

7

FC Spoj

maandag 28/01/2019

21u

ZVC Koffiepotje

4

7

Footfighters

woensdag 30/01/2019

19u

FC Nelekes

5

1

Real Yappa

woensdag 30/01/2019

20u

Los Frèros

3

6

Bucky's Team

woensdag 30/01/2019

21u

ZVC El Toro

3

7

FC De Stokjes

VOLGENDE WEDSTRIJDEN:

ALGEMEEN KLASSEMENT

LAATSTE UPDATE: 5/02/2019

POSITIE

TEAM

WEDSTRIJDEN

GESPEELD

WEDSTRIJDEN

WINST

WEDSTRIJDEN

GELIJK

WEDSTRIJDEN

VERLIES

DOELPUNTEN

SALDO

DOELPUNTEN VOOR

DOELPUNTEN TEGEN

PUNTEN

1

FC Nelekes

18

18

0

0

+140

176

36

54

2

Los Frèros

18

15

0

3

+33

89

56

45

3

FC Spoj

18

13

1

4

+18

89

71

40

4

Bucky's Team

18

13

0

5

+35

85

50

39

5

ZVC Speedy

18

7

0

11

-16

73

89

21

6

Real Yappa

18

6

2

10

-25

66

91

20

7

Footfighters

18

5

1

12

-50

69

119

16

8

ZVC El Toro

18

4

1

13

-52

60

112

13

9

FC De Stokjes

18

3

2

13

-49

58

107

11

10

ZVC Koffiepotje

18

1

3

13

-34

44

78

6

KALENDER

LAATSTE UPDATE: 5/02/2019

SPEELDAG 1






maandag 10/09/2018

19u

FC Spoj

9

1

FC De Stokjes

maandag 10/09/2018

20u

ZVC Speedy

4

2

ZVC Koffiepotje

maandag 10/09/2018

21u

Footfighters

3

13

FC Nelekes

woensdag 12/09/2018

19u

Real Yappa

1

3

Los Frèros

woensdag 12/09/2018

20u

Bucky's Team

7

2

ZVC El Toro

SPEELDAG 2






maandag 17/09/2018

19u

Los Frèros

6

4

Footfighters

maandag 17/09/2018

21u

ZVC Koffiepotje

3

3

FC Spoj

maandag 17/09/2018

22u

FC Nelekes

10

3

ZVC Speedy

woensdag 19/09/2018

19u

ZVC El Toro

4

7

Real Yappa

woensdag 19/09/2018

21u

FC De Stokjes

3

6

Bucky's Team

SPEELDAG 3






maandag 24/09/2018

19u

Footfighters

1

7

ZVC El Toro

maandag 24/09/2018

20u

ZVC Speedy

2

5

Los Frèros

woensdag 26/09/2018

19u

Real Yappa

3

4

Bucky's Team

woensdag 26/09/2018

20u

FC Spoj

3

18

FC Nelekes

woensdag 26/09/2018

21u

FC De Stokjes

4

5

ZVC Koffiepotje

SPEELDAG 4






maandag 1/10/2018

19u

Los Frèros

6

2

FC Spoj

maandag 1/10/2018

21u

ZVC El Toro

1

8

ZVC Speedy

woensdag 3/10/2018

19u

Bucky's Team

6

3

Footfighters

woensdag 3/10/2018

20u

FC De Stokjes

3

7

Real Yappa

woensdag 3/10/2018

21u

FC Nelekes

5

1

ZVC Koffiepotje

SPEELDAG 5






maandag 8/10/2018

19u

Los Frèros

4

6

FC Nelekes

maandag 8/10/2018

20u

Real Yappa

3

5

ZVC Speedy

maandag 8/10/2018

21u

FC De Stokjes

4

4

Footfighters

UITGESTELD


Bucky's Team

...

...

FC Spoj

UITGESTELD


ZVC El Toro

...

...

ZVC Koffiepotje

SPEELDAG 6






maandag 15/10/2018

19u

ZVC Speedy

0

5

Bucky's Team

maandag 15/10/2018

21u

Footfighters

4

6

Real Yappa

woensdag 17/10/2018

19u

FC Spoj

6

1

ZVC El Toro

woensdag 17/10/2018

20u

ZVC Koffiepotje

1

3

Los Frèros

woensdag 17/10/2018

21u

FC Nelekes

14

1

FC De Stokjes

SPEELDAG 7






maandag 22/10/2018

19u

Los Frèros

4

3

FC De Stokjes

maandag 22/10/2018

20u

ZVC Speedy

4

6

Footfighters

maandag 22/10/2018

21u

ZVC El Toro

0

11

FC Nelekes

woensdag 24/10/2018

19u

FC Spoj

7

2

Real Yappa

woensdag 24/10/2018

21u

ZVC Koffiepotje

0

3

Bucky's Team

woensdag 31/10/2018

19u

Bucky's Team

0

4

FC Spoj

woensdag 31/10/2018

20u

ZVC El Toro

8

6

ZVC Koffiepotje

HERFSTVAKANTIE


maandag 29/10/2017



woensdag 31/10/2017

SPEELDAG 8






maandag 5/11/2018

19u

ZVC El Toro

2

7

Los Frèros

maandag 5/11/2018

20u

FC De Stokjes

5

4

ZVC Speedy

maandag 5/11/2018

21u

Footfighters

1

5

FC Spoj

woensdag 7/11/2018

19u

Bucky's Team

3

6

FC Nelekes

woensdag 7/11/2018

21u

Real Yappa

3

3

ZVC Koffiepotje

SPEELDAG 9






maandag 12/11/2018

19u

FC Spoj

3

2

ZVC Speedy

maandag 12/11/2018

21u

Footfighters

4

3

ZVC Koffiepotje

woensdag 14/11/2018

19u

Real Yappa

0

8

FC Nelekes

woensdag 14/11/2018

20u

Bucky's Team

2

4

Los Frèros

woensdag 14/11/2018

21u

FC De Stokjes

4

4

ZVC El Toro

SPEELDAG 10






maandag 19/11/2018

19u

FC De Stokjes

1

3

FC Spoj

maandag 19/11/2018

20u

ZVC Koffiepotje

4

7

ZVC Speedy

maandag 19/11/2018

21u

FC Nelekes

16

1

Footfighters

woensdag 21/11/2018

19u

Los Frèros

8

1

Real Yappa

woensdag 21/11/2018

21u

ZVC El Toro

2

8

Bucky's Team

SPEELDAG 11






maandag 26/11/2018

19u

Footfighters

4

7

Los Frèros

maandag 26/11/2018

21u

ZVC Speedy

0

14

FC Nelekes

woensdag 28/11/2018

19u

Real Yappa

5

3

ZVC El Toro

woensdag 28/11/2018

20u

Bucky's Team

4

0

FC De Stokjes

woensdag 28/11/2018

21u

FC Spoj

3

1

ZVC Koffiepotje

SPEELDAG 12






maandag 3/12/2018

19u

ZVC El Toro

2

5

Footfighters

maandag 3/12/2018

20u

Los Frèros

6

4

ZVC Speedy

woensdag 5/12/2018

19u

Bucky's Team

7

3

Real Yappa

woensdag 5/12/2018

20u

FC Nelekes

7

2

FC Spoj

woensdag 5/12/2018

21u

ZVC Koffiepotje

2

3

FC De Stokjes

SPEELDAG 13






maandag 10/12/2018

19u

Footfighters

3

7

Bucky's Team

maandag 10/12/2018

21u

ZVC Speedy

4

7

ZVC El Toro

woensdag 12/12/2018

19u

FC Spoj

2

5

Los Frèros

woensdag 12/12/2018

20u

Real Yappa

6

5

FC De Stokjes

woensdag 12/12/2018

21u

ZVC Koffiepotje

0

7

FC Nelekes

SPEELDAG 14






maandag 17/12/2018

19u

FC Nelekes

7

2

Los Frèros

maandag 17/12/2018

20u

ZVC Speedy

7

2

Real Yappa

maandag 17/12/2018

21u

Footfighters

6

4

FC De Stokjes

woensdag 19/12/2018

19u

FC Spoj

3

2

Bucky's Team

woensdag 19/12/2018

21u

ZVC Koffiepotje

0

1

ZVC El Toro

SPEELDAG 15






maandag 7/01/2019

19u

FC Nelekes

15

7

ZVC El Toro

maandag 7/01/2019

21u

Footfighters

2

4

ZVC Speedy

maandag 7/01/2019

22u

FC De Stokjes

6

9

Los Frèros

woensdag 9/01/2019

19u

Real Yappa

6

8

FC Spoj

woensdag 9/01/2019

21u

Bucky's Team

7

3

ZVC Koffiepotje

KERSTVAKANTIE


maandag 24/12/2017



woensdag 2/01/2018

SPEELDAG 16






maandag 14/01/2019

19u

FC De Stokjes

3

8

FC Nelekes

maandag 14/01/2019

20u

Bucky's Team

6

2

ZVC Speedy

woensdag 16/01/2019

19u

Real Yappa

7

4

Footfighters

woensdag 16/01/2019

20u

ZVC El Toro

4

7

FC Spoj

woensdag 16/01/2019

21u

Los Frèros

3

1

ZVC Koffiepotje

SPEELDAG 17






maandag 21/01/2019

19u

FC Spoj

12

7

Footfighters

maandag 21/01/2019

21u

ZVC Speedy

9

1

FC De Stokjes

woensdag 23/01/2019

19u

Los Frèros

4

2

ZVC El Toro

woensdag 23/01/2019

20u

FC Nelekes

6

2

Bucky's Team

woensdag 23/01/2019

21u

ZVC Koffiepotje

3

3

Real Yappa

SPEELDAG 18






maandag 28/01/2019

20u

ZVC Speedy

4

7

FC Spoj

maandag 28/01/2019

21u

ZVC Koffiepotje

4

7

Footfighters

woensdag 30/01/2019

19u

FC Nelekes

5

1

Real Yappa

woensdag 30/01/2019

20u

Los Frèros

3

6

Bucky's Team

woensdag 30/01/2019

21u

ZVC El Toro

3

7

FC De Stokjes

© Emanuel Liefsoens