Competitie

COMPETITIE

2020/2021

LAATST GESPEELD:

SPEELDAG 5

uur

locatie

ref

White Stripes - bye




maandag 5/10/2020

19u

RUM

4

ZVC Los Frèros

7

5

FootFighters Red

maandag 5/10/2020

20u

RUM

4

ZVK Den Hof

2

4

ZVC El Toro

maandag 5/10/2020

21u

RUM

4

FC De Stokjes

1

16

Bucky's Team

woensdag 7/10/2020

19u

RUM

1

FC Nelekes

7

1

Spartak Armenia

woensdag 7/10/2020

21u

RUM

1

ZVC Speedy

5

2

ZVC Koffiepotje

vrijdag 9/10/2020

19u

NWK

5

Real Yappa

14

3

FC Flippers Geetbets

vrijdag 9/10/2020

20u

NWK

5

FC Wydad

7

2

FootFighters Yellow

VOLGENDE WEDSTRIJDEN:

SPEELDAG 6

uur

locatie

ref

ZVC Koffiepotje - bye




maandag 12/10/2020

19u

RUM

2

ZVC El Toro

...

...

ZVC Los Frèros

maandag 12/10/2020

21u

RUM

2

FootFighters Red

...

...

Real Yappa

maandag 12/10/2020

22u

RUM

2

FootFighters Yellow

...

...

ZVC Speedy

woensdag 14/10/2020

20u

RUM

3

Bucky's Team

...

...

FC Nelekes

woensdag 14/10/2020

21u

RUM

3

Spartak Armenia

...

...

FC De Stokjes

vrijdag 16/10/2020

19u

NWK

5

ZVK Den Hof

...

...

White Stripes

vrijdag 16/10/2020

20u

NWK

5

FC Wydad

...

...

FC Flippers Geetbets

ALGEMEEN KLASSEMENT

update: 10/10/2020

POSITIE

TEAM

WEDSTRIJDEN

GESPEELD

WEDSTRIJDEN

WINST

WEDSTRIJDEN

GELIJK

WEDSTRIJDEN

VERLIES

DOELPUNTEN

SALDO

DOELPUNTEN VOOR

DOELPUNTEN TEGEN

PUNTEN

1

Bucky's Team

5

5

0

0

+30

37

7

15

2

FC Nelekes

4

4

0

0

+49

51

2

12

3

ZVC Los Frèros

5

4

0

1

+33

49

16

12

4

ZVK Den Hof

5

4

0

1

+18

34

16

12

5

ZVC Speedy

5

4

0

1

+10

29

19

12

6

Real Yappa

4

3

0

1

+19

39

20

9

7

ZVC El Toro

5

3

0

2

+16

30

14

9

8

ZVC Koffiepotje

5

3

0

2

-2

11

13

9

9

Spartak Armenia

4

2

0

2

+2

14

12

6

10

FC Wydad

5

2

0

3

-21

16

37

6

11

FC Flippers Geetbets

5

1

0

4

-53

9

62

3

12

FC De Stokjes

4

0

0

4

-31

11

42

0

13

White Stripes

4

0

0

4

-35

7

42

0

14

FootFighters Red

5

0

0

5

-14

15

29

0

15

FootFighters Yellow

5

0

0

5

-21

10

31

0

KALENDER - COMPETITIE 2020-2021

update: 10/10/2020

SPEELDAG 1

uur

locatie

ref

Real Yappa - bye




maandag 7/09/2020

19u

RUM

1

FootFighters Yellow

3

5

ZVK Den Hof

maandag 7/09/2020

21u

NWK

3

Spartak Armenia

1

2

Bucky's Team

maandag 7/09/2020

21u

RUM

1

White Stripes

1

2

FC Flippers Geetbets

maandag 7/09/2020

22u

RUM

1

ZVC Koffiepotje

3

1

FootFighters Red

woensdag 9/09/2020

19u

RUM

4

ZVC Los Frèros

12

0

FC Wydad

woensdag 9/09/2020

21u

RUM

4

ZVC Speedy

3

1

ZVC El Toro

vrijdag 11/09/2020

20u

NWK

5

FC Nelekes

12

1

FC De Stokjes

SPEELDAG 2

uur

locatie

ref

FC Nelekes - bye




maandag 14/09/2020

19u

RUM

3

FootFighters RED

4

5

ZVK Den Hof

maandag 14/09/2020

21u

RUM

3

FC Wydad

1

3

ZVC Koffiepotje

maandag 14/09/2020

22u

RUM

3

Bucky's Team

5

0

FootFighters Yellow

woensdag 16/09/2020

20u

RUM

5

FC Flippers Geetbets

0

15

ZVC Los Frèros

woensdag 16/09/2020

21u

RUM

5

Real Yappa

8

5

FC De Stokjes

woensdag 16/09/2020

22u

RUM

5

White Stripes

3

12

ZVC Speedy

vrijdag 18/09/2020

20u

NWK

5

ZVC El Toro

2

3

Spartak Armenia

SPEELDAG 3

uur

locatie

ref

FC De Stokjes - bye




maandag 21/09/2020

21u

RUM

2

ZVC Koffiepotje

2

1

FootFighters Yellow

maandag 21/09/2020

22u

RUM

2

Spartak Armenia

9

1

FootFighters Red

maandag 21/09/2020

22u

NWK

4

ZVC Speedy

4

9

Bucky's Team

woensdag 23/09/2020

19u

RUM

5

ZVK Den Hof

7

3

ZVC Los Frèros

woensdag 23/09/2020

21u

RUM

5

ZVC El Toro

17

2

FC Flippers Geetbets

vrijdag 25/09/2020

19u

NWK

3

FC Wydad

0

17

Real Yappa

vrijdag 25/09/2020

20u

NWK

3

FC Nelekes

20

0

White Stripes

SPEELDAG 4

uur

locatie

ref

Spartak Armenia - bye




maandag 28/09/2020

19u

RUM

4

FootFighters Yellow

4

12

ZVC Los Frèros

maandag 28/09/2020

21u

RUM

4

FootFighters Red

4

5

ZVC Speedy

woensdag 30/09/2020

19u

RUM

1

FC De Stokjes

4

6

ZVC El Toro

woensdag 30/09/2020

20u

RUM

1

Real Yappa

0

12

FC Nelekes

woensdag 30/09/2020

21u

RUM

1

Bucky's Team

5

1

ZVC Koffiepotje

vrijdag 2/10/2020

19u

NWK

5

FC Flippers Geetbets

2

15

ZVK Den Hof

vrijdag 2/10/2020

20u

NWK

5

White Stripes

3

8

FC Wydad

SPEELDAG 5

uur

locatie

ref

White Stripes - bye




maandag 5/10/2020

19u

RUM

4

ZVC Los Frèros

7

5

FootFighters Red

maandag 5/10/2020

20u

RUM

4

ZVK Den Hof

2

4

ZVC El Toro

maandag 5/10/2020

21u

RUM

4

FC De Stokjes

1

16

Bucky's Team

woensdag 7/10/2020

19u

RUM

1

FC Nelekes

7

1

Spartak Armenia

woensdag 7/10/2020

21u

RUM

1

ZVC Speedy

5

2

ZVC Koffiepotje

vrijdag 9/10/2020

19u

NWK

5

Real Yappa

14

3

FC Flippers Geetbets

vrijdag 9/10/2020

20u

NWK

5

FC Wydad

7

2

FootFighters Yellow

SPEELDAG 6

uur

locatie

ref

ZVC Koffiepotje - bye




maandag 12/10/2020

19u

RUM

2

ZVC El Toro

...

...

ZVC Los Frèros

maandag 12/10/2020

21u

RUM

2

FootFighters Red

...

...

Real Yappa

maandag 12/10/2020

22u

RUM

2

FootFighters Yellow

...

...

ZVC Speedy

woensdag 14/10/2020

20u

RUM

3

Bucky's Team

...

...

FC Nelekes

woensdag 14/10/2020

21u

RUM

3

Spartak Armenia

...

...

FC De Stokjes

vrijdag 16/10/2020

19u

NWK

5

ZVK Den Hof

...

...

White Stripes

vrijdag 16/10/2020

20u

NWK

5

FC Wydad

...

...

FC Flippers Geetbets

SPEELDAG 7

uur

locatie

ref

FC Wydad - bye




maandag 19/10/2020

21u

RUM

3

Bucky's Team

...

...

FootFighters Red

maandag 19/10/2020

22u

RUM

3

ZVC Koffiepotje

...

...

White Stripes

woensdag 21/10/2020

19u

RUM

4

ZVC Los Frèros

...

...

Spartak Armenia

woensdag 21/10/2020

21u

RUM

4

FC Nelekes

...

...

ZVC El Toro

woensdag 21/10/2020

22u

RUM

4

ZVK Den Hof

...

...

FC De Stokjes

vrijdag 23/10/2020

19u

NWK

5

FootFighters Yellow

...

...

FC Flippers Geetbets

vrijdag 23/10/2020

20u

NWK

5

ZVC Speedy

...

...

Real Yappa

SPEELDAG 8

uur

locatie

ref

Bucky's Team - bye




maandag 26/10/2020

19u

RUM

4

ZVC Los Frèros

...

...

White Stripes

maandag 26/10/2020

21u

RUM

4

ZVC El Toro

...

...

Real Yappa

maandag 26/10/2020

22u

RUM

4

FootFighters Red

...

...

FootFighters Yellow

woensdag 28/10/2020

20u

RUM

2

Spartak Armenia

...

...

ZVC Speedy

woensdag 28/10/2020

21u

RUM

2

FC Nelekes

...

...

FC Wydad

vrijdag 30/10/2020

19u

NWK

3

ZVK Den Hof

...

...

ZVC Koffiepotje

vrijdag 30/10/2020

20u

NWK

3

FC De Stokjes

...

...

FC Flippers Geetbets

BEKER - 1ste Ronde


2/11/2020



6/11/2020

SPEELDAG 9

uur

locatie

ref

ZVC El Toro - bye




maandag 16/11/2020

21u

RUM

5

FC Wydad

...

...

Spartak Armenia

maandag 16/11/2020

21u

NWK

4

FootFighters Red

...

...

FC De Stokjes

maandag 16/11/2020

22u

RUM

5

FootFighters Yellow

...

...

White Stripes

maandag 16/11/2020

22u

NWK

4

ZVK Den Hof

...

...

FC Nelekes

woensdag 18/11/2020

20u

RUM

1

ZVC Los Frèros

...

...

Bucky's Team

woensdag 18/11/2020

21u

RUM

1

ZVC Speedy

...

...

FC Flippers Geetbets

vrijdag 20/11/2020

20u

NWK

5

Real Yappa

...

...

ZVC Koffiepotje

SPEELDAG 10

uur

locatie

ref

ZVC Speedy - bye




maandag 23/11/2020

19u

RUM

3

ZVC Los Frèros

...

...

FC De Stokjes

maandag 23/11/2020

21u

RUM

3

FootFighters Yellow

...

...

Real Yappa

maandag 23/11/2020

22u

RUM

3

FC Nelekes

...

...

FootFighters Red

woensdag 25/11/2020

19u

RUM

1

ZVK Den Hof

...

...

FC Wydad

woensdag 25/11/2020

20u

RUM

1

White Stripes

...

...

ZVC El Toro

woensdag 25/11/2020

21u

RUM

1

FC Flippers Geetbets

...

...

Bucky's Team

vrijdag 27/11/2020

20u

NWK

5

Spartak Armenia

...

...

ZVC Koffiepotje

SPEELDAG 11

uur

locatie

ref

FootFighters Yellow - bye




maandag 30/11/2020

19u

RUM

FC De Stokjes

...

...

FC Wydad

maandag 30/11/2020

21u

RUM


Bucky's Team

...

...

Real Yappa

maandag 30/11/2020

22u

RUM


FootFighters Red

...

...

White Stripes

woensdag 2/12/2020

19u

RUM


Spartak Armenia

...

...

ZVK Den Hof

woensdag 2/12/2020

20u

RUM

ZVC Speedy

...

...

ZVC Los Frèros

woensdag 2/12/2020

21u

RUM

ZVC Koffiepotje

...

...

ZVC El Toro

woensdag 2/12/2020

22u

RUM


FC Flippers Geetbets

...

...

FC Nelekes

SPEELDAG 12

uur

locatie

ref

ZVC Los Frèros - bye




maandag 7/12/2020

19u

RUM

FC Wydad

...

...

FootFighters Red

maandag 7/12/2020

21u

RUM


FC Nelekes

...

...

FootFighters Yellow

maandag 7/12/2020

22u

RUM


ZVC Speedy

...

...

FC De Stokjes

maandag 7/12/2020

22u

NWK


White Stripes

...

...

Spartak Armenia

woensdag 9/12/2020

19u

RUM

ZVC El Toro

...

...

Bucky's Team

woensdag 9/12/2020

21u

RUM

ZVC Koffiepotje

...

...

FC Flippers Geetbets

woensdag 9/12/2020

22u

RUM


Real Yappa

...

...

ZVK Den Hof

SPEELDAG 13

uur

locatie

ref

FootFighters Red - bye




maandag 14/12/2020

21u

RUM


ZVK Den Hof

...

...

Bucky's Team

maandag 14/12/2020

21u

NWK


FC Nelekes

...

...

ZVC Koffiepotje

woensdag 16/12/2020

19u

RUM


ZVC Los Frèros

...

...

Real Yappa

woensdag 16/12/2020

20u

RUM

FC De Stokjes

...

...

White Stripes

woensdag 16/12/2020

21u

RUM

FC Wydad

...

...

ZVC Speedy

woensdag 16/12/2020

22u

RUM

FootFighters Yellow

...

...

ZVC El Toro

vrijdag 18/12/2020

20u

NWK


Spartak Armenia

...

...

FC Flippers Geetbets

KERSTVAKANTIE


21/12/2020



1/01/2021

SPEELDAG 14

uur

locatie

ref

FC Flippers Geetbets - bye




maandag 4/01/2021

19u

RUM

ZVC Los Frèros

...

...

FC Nelekes

maandag 4/01/2021

21u

RUM


ZVC El Toro

...

...

FootFighters Red

maandag 4/01/2021

22u

RUM


FootFighters Yellow

...

...

Spartak Armenia

woensdag 6/01/2021

19u

RUM


ZVC Speedy

...

...

ZVK Den Hof

woensdag 6/01/2021

20u

RUM

Bucky's Team

...

...

FC Wydad

woensdag 6/01/2021

21u

RUM

ZVC Koffiepotje

...

...

FC De Stokjes

woensdag 6/01/2021

22u

RUM


Real Yappa

...

...

White Stripes

SPEELDAG 15

uur

locatie

ref

ZVK Den Hof - bye




maandag 11/01/2021

19u

RUM

ZVC Koffiepotje

...

...

ZVC Los Frèros

maandag 11/01/2021

21u

RUM


FC De Stokjes

...

...

FootFighters Yellow

maandag 11/01/2021

22u

RUM


FootFighters Red

...

...

FC Flippers Geetbets

maandag 11/01/2020

22u

NWK

White Stripes

...

...

Bucky's Team

woensdag 13/01/2021

19u

RUM

FC Wydad

...

...

ZVC El Toro

woensdag 13/01/2021

21u

RUM

Spartak Armenia

...

...

Real Yappa

woensdag 13/01/2021

22u

RUM


FC Nelekes

...

...

ZVC Speedy

Copyright @ Emanuel Liefsoens