Competitie

COMPETITIE

2019/2020

LAATST GESPEELD:

SPEELDAG 17






maandag 27/01/2020

19u

ZVC El Toro

18

2

FootFighters

maandag 27/01/2020

20u

FieFighters

3

6

ZVC Speedy

maandag 27/01/2020

21u

FC De Stokjes

4

10

Real Yappa

woensdag 29/01/2020

21u

FC Nelekes

6

2

Bucky's Team

maandag 3/02/2020

21u

ZVC Los Frèros

3

3

ZVC Koffiepotje

VOLGENDE WEDSTRIJDEN:

SPEELDAG 18






maandag 10/02/2020

19u

FootFighters

3

13

ZVC Speedy

maandag 10/02/2020

20u

FC De Stokjes

2

22

Bucky's Team

maandag 10/02/2020

21u

FieFighters

2

12

FC Nelekes

woensdag 12/02/2020

20u

ZVC El Toro

3

3

ZVC Los Frèros

woensdag 12/02/2020

21u

ZVC Koffiepotje

2

9

Real Yappa

ALGEMEEN KLASSEMENT

update: 21/02/2020

POSITIE

TEAM

WEDSTRIJDEN

GESPEELD

WEDSTRIJDEN

WINST

WEDSTRIJDEN

GELIJK

WEDSTRIJDEN

VERLIES

DOELPUNTEN

SALDO

DOELPUNTEN VOOR

DOELPUNTEN TEGEN

PUNTEN

1

FC Nelekes

18

18

0

0

+145

183

38

54

2

Bucky's Team

18

15

0

3

+89

131

42

45

3

ZVC Los Frèros

18

11

2

5

+38

102

64

35

4

Real Yappa

18

11

0

7

+10

98

88

33

5

ZVC Koffiepotje

18

6

5

7

-15

54

69

23

6

ZVC Speedy

18

7

1

10

+14

88

74

22

7

ZVC El Toro

18

6

3

9

-1

93

94

21

8

FC De Stokjes

18

5

1

12

-51

73

124

16

9

FieFighters

18

2

2

14

-89

44

133

8

10

FootFighters

18

0

3

15

-140

40

180

3

KALENDER - COMPETITIE 2019-2020

update: 21/02/2020

SPEELDAG 1






maandag 9/09/2019

19u

ZVC Los Frèros

10

2

FootFighters

maandag 9/09/2019

20u

FC De Stokjes

4

5

FieFighters

maandag 9/09/2019

21u

ZVC Speedy

5

5

ZVC Koffiepotje

woensdag 11/09/2019

20u

Real Yappa

2

9

Bucky's Team

woensdag 11/09/2019

21u

FC Nelekes

13

3

ZVC El Toro

SPEELDAG 2






maandag 16/09/2019

19u

ZVC Speedy

2

3

ZVC Los Frèros

maandag 16/09/2019

21u

ZVC Koffiepotje

0

9

FC Nelekes

maandag 16/09/2019

22u

ZVC El Toro

8

1

FC De Stokjes

woensdag 18/09/2019

19u

FootFighters

1

14

Bucky's Team

woensdag 18/09/2019

21u

FieFighters

3

8

Real Yappa

SPEELDAG 3






maandag 23/09/2019

19u

ZVC Los Frèros

7

4

FieFighters

maandag 23/09/2019

20u

FC De Stokjes

8

5

ZVC Speedy

maandag 23/09/2019

21u

ZVC Koffiepotje

8

0

FootFighters

woensdag 25/09/2019

19u

Real Yappa

5

16

FC Nelekes

woensdag 25/09/2019

20u

Bucky's Team

11

1

ZVC El Toro

SPEELDAG 4






maandag 30/09/2019

19u

ZVC Los Frèros

4

1

Real Yappa

maandag 30/09/2019

21u

ZVC El Toro

12

2

FieFighters

maandag 30/09/2019

22u

FC Nelekes

5

0

ZVC Speedy

woensdag 2/10/2019

19u

FootFighters

3

13

FC De Stokjes

woensdag 2/10/2019

21u

Bucky's Team

1

3

ZVC Koffiepotje

SPEELDAG 5






maandag 7/10/2019

19u

ZVC Los Frèros

4

10

FC Nelekes

maandag 7/10/2019

20u

ZVC Speedy

1

3

ZVC El Toro

maandag 7/10/2019

21u

ZVC Koffiepotje

3

2

FC De Stokjes

woensdag 9/10/2019

19u

Bucky's Team

9

2

FieFighters

woensdag 9/10/2019

20u

FootFighters

2

8

Real Yappa

SPEELDAG 6






maandag 14/10/2019

19u

Bucky's Team

7

6

ZVC Los Frèros

maandag 14/10/2019

21u

Real Yappa

3

9

ZVC Speedy

woensdag 16/10/2019

19u

FootFighters

1

2

FieFighters

woensdag 16/10/2019

20u

FC Nelekes

11

1

FC De Stokjes

woensdag 16/10/2019

21u

ZVC El Toro

0

0

ZVC Koffiepotje

SPEELDAG 7






maandag 21/10/2019

20u

ZVC Los Frèros

10

2

FC De Stokjes

maandag 21/10/2019

21u

ZVC Speedy

2

6

Bucky's Team

woensdag 23/10/2019

19u

FC Nelekes

17

4

FootFighters

woensdag 23/10/2019

20u

ZVC Koffiepotje

2

2

FieFighters

woensdag 23/10/2019

21u

ZVC El Toro

3

4

Real Yappa

HERFSTVAKANTIE


28/10/2019



30/10/2019

SPEELDAG 8






maandag 4/11/2019

19u

Bucky's Team

2

7

FC Nelekes

maandag 4/11/2019

20u

ZVC Koffiepotje

2

4

ZVC Los Frèros

maandag 4/11/2019

21u

FieFighters

5

7

ZVC Speedy

woensdag 6/11/2019

20u

FootFighters

5

5

ZVC El Toro

woensdag 6/11/2019

21u

Real Yappa

4

3

FC De Stokjes

WAPENSTILSTAND


11/11/2019



13/11/2019

SPEELDAG 9






woensdag 13/11/2019

20u

ZVC Los Frèros

4

8

ZVC El Toro

maandag 18/11/2019

20u

FC Nelekes

12

2

FieFighters

maandag 18/11/2019

21u

ZVC Speedy

12

0

FootFighters

woensdag 20/11/2019

19u

Real Yappa

6

3

ZVC Koffiepotje

woensdag 20/11/2019

21u

FC De Stokjes

3

9

Bucky's Team

SPEELDAG 10






maandag 25/11/2019

19u

FootFighters

2

17

ZVC Los Frèros

maandag 25/11/2019

21u

ZVC Koffiepotje

1

4

ZVC Speedy

woensdag 27/11/2019

19u

Bucky's Team

3

2

Real Yappa

woensdag 27/11/2019

20u

ZVC El Toro

3

12

FC Nelekes

woensdag 27/11/2019

21u

FieFighters

1

10

FC De Stokjes

SPEELDAG 11






maandag 2/12/2019

19u

ZVC Los Frèros

6

4

ZVC Speedy

maandag 2/12/2019

20u

FC De Stokjes

2

1

ZVC El Toro

maandag 2/12/2019

21u

FC Nelekes

8

1

ZVC Koffiepotje

woensdag 4/12/2019

19u

Real Yappa

5

2

FieFighters

woensdag 4/12/2019

21u

Bucky's Team

9

2

FootFighters

SPEELDAG 12






maandag 9/12/2019

19u

FieFighters

0

9

ZVC Los Frèros

maandag 9/12/2019

21u

ZVC Speedy

3

6

FC De Stokjes

woensdag 11/12/2019

19u

FC Nelekes

13

2

Real Yappa

woensdag 11/12/2019

21u

ZVC El Toro

2

10

Bucky's Team

maandag 23/12/2019

20u

FootFighters

3

4

ZVC Koffiepotje

SPEELDAG 13






maandag 16/12/2019

20u

FC Nelekes

9

3

ZVC Speedy

maandag 16/12/2019

21u

ZVC El Toro

13

4

FieFighters

woensdag 18/12/2019

19u

Real Yappa

4

5

ZVC Los Frèros

woensdag 18/12/2019

20u

FC De Stokjes

4

4

FootFighters

woensdag 18/12/2019

21u

ZVC Koffiepotje

1

8

Bucky's Team

KERSTVAKANTIE


23/12/2019


1/01/2020

SPEELDAG 14






maandag 6/01/2020

19u

Bucky's Team

1

0

ZVC Los Frèros Rummen

maandag 6/01/2020

21u

ZVC Speedy

2

3

Real Yappa

woensdag 8/01/2020

21u

ZVC Koffiepotje

4

3

ZVC El Toro

woensdag 8/01/2020

22u

FC De Stokjes

2

13

FC Nelekes

maanddag 3/02/2020

19u

FootFighters

5

5

FieFighters

SPEELDAG 15






maandag 13/01/2020

19u

FC Nelekes

5

2

ZVC Los Frèros Rummen

maandag 13/01/2020

20u

ZVC El Toro

3

10

ZVC Speedy

maandag 13/01/2020

21u

FC De Stokjes

2

7

ZVC Koffiepotje

woensdag 15/01/2020

20u

Real Yappa

16

1

FootFighters

woensdag 15/01/2020

21u

FieFighters

0

6

Bucky's Team

SPEELDAG 16






maandag 20/01/2020

19u

FC De Stokjes

4

5

ZVC Los Frèros Rummen

maandag 20/01/2020

21u

Bucky's Team

2

0

ZVC Speedy

woensdag 22/01/2020

20u

FootFighters - FF

0

5

FC Nelekes

woensdag 22/01/2020

21u

FieFighters - FF

0

5

ZVC Koffiepotje

woensdag 5/02/2020

21u

Real Yappa

6

4

ZVC El Toro

SPEELDAG 17






maandag 27/01/2020

19u

ZVC El Toro

18

2

FootFighters

maandag 27/01/2020

20u

FieFighters

3

6

ZVC Speedy

maandag 27/01/2020

21u

FC De Stokjes

4

10

Real Yappa

woensdag 29/01/2020

21u

FC Nelekes

6

2

Bucky's Team

maandag 3/02/2020

21u

ZVC Los Frèros

3

3

ZVC Koffiepotje

SPEELDAG 18






maandag 10/02/2020

19u

FootFighters

3

13

ZVC Speedy

maandag 10/02/2020

20u

FC De Stokjes

2

22

Bucky's Team

maandag 10/02/2020

21u

FieFighters

2

12

FC Nelekes

woensdag 12/02/2020

20u

ZVC El Toro

3

3

ZVC Los Frèros

woensdag 12/02/2020

21u

ZVC Koffiepotje

2

9

Real Yappa

Copyright @ Emanuel Liefsoens